Huštění plynem


Huštění plynem

Huštění pneumatik speciálním inertním plynem  (inertní znamená netečný - nereaguje s prostředím).

V naší provozovně používáme směs plynů Secur Pneus

      Secur Pneus jako hustící medium na rozdíl od tlakového vzduchu z kompresoru neobsahuje kyslík, atmosférickou vlhkost a nečistoty, které způsobují předčasné stárnutí pneu i disků, kolísání tlaku v pneu a při vyšších rychlostech mohou způsobit i explozi pneu.
      Plyn Secur Pneus ve Vašich pneumatikách Vám zajistí dlouhodobě stálý tlak v pneu, zvýší životnost pneumatik i disků, sníží spotřebu pohonných hmot a zajistí lepší komfort a bezpečnost jízdy.

 
Proč použít k huštění kol inertní plyn?

Běžně se k huštění pneumatik používá tlakový vzduch z kompresoru. Pro provoz však může obsahovat některé nežádoucí složky, které ve svém důsledku ovlivňují, nebo mohou ovlivňovat bezpečnost provozu a životnost pneumatik. Jedná se o kyslík, atmosférickou vlhkost a olej. Inertní plyn Secur Pneus používaný v našem servisu je naopak to nejpraktičtější řešení pro toho, kdo očekává od pneumatiky optimální životnost a bezpečný provoz. Svým složením se jedná o směs inertních plynů na bázi argonu a dusíku. Pneumatiky nahuštěné tímto plynem zajistí zákazníkovi
- pocit větší jistoty a bezpečnosti při provozu vozidla
- stabilním provozním tlakem se zvyšuje životnost pneumatik
- zlepšuje se komfort jízdy
- snižuje se spotřeba pohonných hmot
- snižují se provozní náklady


Dále nabízíme